Zabavte DĚTI, budete mít klid. Pozor, program i pro DOSPĚLÉ

Zábavu, na kterou je Vaše rodina zvyklá, nemusí bavit věčně. Všechno se jednou ohraje, a pro nás to přestává být zajímavé. Jistě se chystáte s rodinou na výlet, a přemýšlíte kam. Spousta variant, jako je ZOO a klasické výlety, ale není to to, co by Vaše rodina neznala. Chtělo by to něco nového, zajímavého a neokoukaného. Objevte jiný druh zábavy, než jaké jste poznali doteď.

Co takhle Rodinný Park Mirakulum Vaskouzelnik? Buďte si jisti, že bude zábavy natolik, že se Vaší rodině nebude chtít vracet domů.

Sada kouzelnických pomůcek

CO NAJDEME V RODINNÉM PARKU MIRAKULUM?

KOUZELNÍK PRO DĚTI

Kouzelnické vystoupení, které je od začátku až do konce, pro děti příjemnou zábavou. Abychom umocnili zážitek dětí, kouzelník je interaktivně zapojuje do kouzel. Díky těmto zážitkům, si dětí odnášejí nejen smích, ale i příběh, který mohou vyprávět svým kamarádům. Štěstím bez sebe, se budou chlubit kamarádům, že zažili neuvěřitelné věci, které doprovázela kouzla. Zábavnou formou děti spolupracují s kouzelníkem. Jsou během programu zataženi do kouzlení, aby se kouzla také naučili. Tento program je vhodný i na dětskou oslavu.

MODELOVÁNÍ BALÓNKŮ

Tam kde je oslava, tak kde jsou děti, nesmí chybět zvířátka z balónků. Patří mezi oblíbené atrakce pro děti. Tam kde uvidíte spousta dětí při hromadě, tam jistě budou vymodelovaná zvířátka z balonků. Balonky děti vnímají za program, který jim vyčaruje úsměv na tváři.

Dítě, držící kouzlo v ruce

KOUZELNÍK PRO DOSPĚLÉ

Mikromagie a pódiová vystoupení. Dospěláci poprvé zažijí, jaký význam má kouzlo a co je opravdu všechno možné. Během programu budete zapojeni do kouzlení a budete svědky kouzel, která se odehrávají v rukách diváku. Zážitky, které můžete vyprávět doma dětem. Tento program MIKROMAGIE, je vhodný na firemní večírky, oslavy, různá společenská setkání.

MODEROVÁNÍ

Jestliže organizujete dětskou party, větší oslavu nebo nějaký večírek, jste na správném místě. Náš kouzelník Martin, je zkušeným moderátorem, který jistě bude doprovázet Vaši oslavu moderováním. Bez pochyb to bude moderování plné legrace.

JAKÉ SLUŽBY KOUZELNÍKA MARTINA JSOU V NABÍDCE?

° INTERAKTIVNÍ VYSTOUPENÍ PRO DĚTI

° VYSTOUPENÍ, DLE PŘÁNÍ KLIENTA

° MIKULÁŠ, ČERT, ANDĚL

° MODELOVÁNÍ ZVÍŘÁTEK Z BALÓNKŮ

° KOUZELNÁ POHÁDKOVÁ ŠKOLKA

° MIKROMAGIE- MEZI DIVÁKY

° MODEROVÁNÍ

PRO JAKOU PŘÍLEŽITOST JE VHODNÉ ZVOLIT KOUZELNÍKA?

° SVATBY

° PLESY

° OSLAVA NAROZENIN

° FIREMNÍ VEČÍRKY

No neříkejte, že není lepší volby, než vyrazit do ZÁBAVNÍHO PARKU MIRAKULUM? Vezměte děti, aťsi odnesou zážitky plných kouzel a radosti, které doprovází smích. Vyčarujte radost, štěstí, smích.