Jak učinit muže spokojenějšími aneb co vlastně muži od žen chtějí?

 Ať už jsme si to my ženy schopné přiznat nebo ne, faktem je, že muži to s námi nemají lehké. Pokud se nám na nich něco nelíbí nebo něco udělají špatně, stávají se hlavním tématem rozhoru, kdy společně s kamarádkou probíráme, co zase ten náš “chlap“ udělal špatně, co měl udělat a neudělal nebo jak se tam a tam choval. Muži jsou prostě věčným tématem u kávy. Ne nadarmo se říká, že muži jsou z Marsu, ženy zase z Venuše. My ženy nechápeme, proč mužům trvá tak dlouho, než udělají to, oč je požádáme. Proč jim daný úkol musíme neustále připomínat, aby ho udělali? A když se k tomu konečně dostanou, proč se u toho tváří, jako bychom jim tím ubližovali? Proč se s námi najednou nebaví, když včera bylo ještě všechno v pořádku? Proč jim je tak strašně zatěžko si s námi „jen“ povídat atd.
bití muže
Muži zase oproti nám nechápou, proč nám ženám tolik vadí zvednuté prkénko na toaletě? Proč všechno tak řešíme? Proč žárlíme ve chvíli, když vidíme svého muže, jak se bez problémů baví s jinou ženou a proč kvůli tomu vždy děláme takové hysterické scény?
Muži a ženy se navzájem nejspíše nikdy nepochopí, s tím se už musíme smířit, ale pokud chceme, aby muži byli ve vztahu s námi ženami spokojenější, je podle oborníků na partnerské vztahy důležité, abychom se drželi těchto zásad a plnili mužům jejich potřeby.
veselý asiati
 Jedná se o potřeby OSTA, NESTA, SEZA, UU.    
1.      OSTA Obdiv STAle
2.      NESTANEzatěžovat STArosmi
3.      SEZA–  Sex, kdykoliv se mu ZAchce
4.      UU – Uvařeno, Uklizeno
držení se za ruce
Odborníci se shodují na tom, že právě tyto potřeby jsou nejdůležitějšími základními stavebními kameny ve vztahu, jejichž upokojováním dosáhneme u mužů větší spokojenosti. Z laického hlediska bychom tento souhrn potřeb, měli doplnit ještě o jednu, kterou by muži uvítali, a to UBYCHA. Tedy Umění BYt alespoň na chvíli ztiCHA. Ke spokojenosti mužů můžeme přispět také tím, že nebudeme pracovně úspěšnější než oni sami, protože jak víme, to muži nemají rádi.

Obaly, kryty a pouzdra na mobil Huawei y6 prime 2018

Obaly, kryty a pouzdra na mobil používáme snad všichni. Mobil je v nich chráněný před poškozením nebo poškrábáním a navíc si můžete vybírat z desítek líbivých a různých druhů s obrázky, jednobarevných nebo s různými motivy a barvami. Můžete si vybrat to, co se vám líbí a nosit mobil hrdě neustále na obdiv ostatním.

smartphone

  1. Pouzdro na huawei y6 prime 2018 je odolné, pevné, a zároveň sympatické a praktické. Snadno se používá a existuje celá řada krásně barevných. Vyberte si motiv dle vašeho stylu. Preferujete obrázky? Nebo naopak chcete obal pořídit dceři, vnučce nebo synovi? Neváhejte a vybírejte z mnoha motivů.
  2. Další často využívanou formou jsou typy jednobarevné. Hodí se na schůzky, můžete je sladit s oblečením a stále budou vypadat efektivně a vkusně.

Knížkový typ se zapínáním

Knížková pouzdra mají praktickou přezku, takže celý telefon schováte dovnitř a zapnete. Díky tomuto efektivnímu způsobu zapínání se nemůže stát, že by se vám při upadnutí na zem telefon rozbil nebo znehodnotil. Pouzdro plní svou hlavní funkci a chrání mobil před jeho poškozením. Zapínání zajistí, že se telefon neotevře a nemůže se poškodit displej, což je v případě každého telefonu rozhodující. Pokud nám spadne z rukou, upustíme jej ve spěchu, nechtě shodíme ze stolu, či se stane nějaká další podobná nehoda, v praktickém pouzdře se zapínáním, se telefonu nic vážnějšího nestane. V něm je chráněný a také krytý před poškrábáním a poškozením. Navíc bude moderně a módně vypadat a vy se na něj každý den budete rádi dívat a rádi jej budete vytahovat z tašky, kabelky nebo kapsy, v případě pánů. Zapínání je navíc velice jednoduché a rychlé otevřít, takže stoprocentně plní také svou praktickou funkci.

mobilní telefon

  • Kryty a obaly plní i další důležitou funkci a tou je estetický vzhled. Často si je pořizujeme právě z toho důvodu, že se chceme odlišit, že chceme ukázat svou výjimečnost a že chceme mít něco, co se nám líbí. Dneska to můžete mít! Stačí si vybrat z naší široké nabídky produktů.

Půjčovna společenských šatů Praha

Měli byste si vybrat z naší nabídky opravdu krásných a velmi luxusních šatů, které se vám budou moc líbit. Jsou nádherné, originální a opravdu si zde vybere i ta nejnáročnější nevěsta, což je opravdu super, nemyslíte? Měli byste o tohle všem popřemýšlet ještě hned dneska, kouknout se na stránky, podívat se na celou nabídku a něco si z nabídky vybrat. My vám to pošleme pomocí doručovací adresy a všechno bude skvělé. Určitě to stojí za zkoušku.
družička s kyticí
Buď si v naší půjčovně můžete šaty půjčit, nebo si je zakoupíte, protože my zde máme i skvělé výprodeje, protože se nám to všechno už nevleze do obchodu, tak to musíme prodat. Rozhodně se nebojte a udělejte tohle všechno, co nejrychleji a bude to skvělé a opravdu geniální. Vyberte si všechno ještě hned dneska. Dopadne to opravdu dobře. Naše půjčovna společenských šatů Prahase vám bude líbit. Je zde všechno a za skvělé peníze, to je také velice důležitý faktor, podle kterého se spousta nevěst rozhoduje, protože svatba jako sama o sobě, je docela drahá záležitost, takže tam, kde se dá ušetřit, je dobré rostě ušetřit.

Několik variant

Nebojte se, je zde opravdu hodně šatů, které jsou v nejrůznějších barvách, materiálech, střihách a podobně. Bude to prostě a jednoduše opravdu skvělé řešení. Vyberte si všechno ještě hned dneska. Bude to skvělé a luxusní. Tohle jistě využije slečna, kterou čeká životní událost, jako je maturitní ples nebo ples taneční školy či svatba. Máme zde opravdu hodně možností, takže si vyberete. Jdou zde šaty bez ramínek, s holými rameny, s ramínky, s dlouhým rukávem a podobně. Bude to pro vás prostě skvělé a naprosto jednoduché řešení. Určitě se rozhodněte co nejdříve.
luční kytka
Výhody
·         Krásné šaty
·         Nízké ceny
·         Maximální spokojenost
·         Vysoká kvalita
Tohle všechno bude skvělé a bude se vám to líbit. Prolistujte si naše stránky a uvidíte, jak to dopadne. Objednejte si to a bude to krásné.