Někdy je půjčka opravdu tím jediným řešením. Nejen při pořizování vlastního bydlení či do začátku podnikání. Je spousta jiných situací, kdy je nutnost sehnat větší hotovost než máte k dispozici a rozbít prasátko bohužel nestačí. Většina lidí se v takových případech obrací na banky, ale velká spousta z nich neuspěje. Jejich podmínky bývají často nesplnitelné. A právě proto jsme tu pro Vás my a naše nebankovní americká hypotéka.

nedostatek financí

Je nám jasné, že už podle názvu si určitě jako první pomyslíte, že jde o půjčku na bydlení. Je pravdou, že pod názvem hypotéka si většina lidí představí půjčku na bydlení, ale jde o bezúčelový úvěr, který lze využít na cokoliv. Můžete jej využít jako běžný spotřebitelský úvěr, třeba na pořízení nového nábytku, auta, motorového člunu či dokonce i na vyplacení jiného nevýhodného úvěru nebo dokonce i exekuce nebo jej lze brát jako podnikatelský úvěr do začátku podnikání, či na jeho rozšíření nebo na nákup nových strojů a tak dále a tak dále. Prostě a jednoduše využití tohoto druhu úvěru je opravdu obrovské. A to nejsou jeho jediné přednosti.

hotovost ihned

Kromě velkých možností jeho využití, je jeho další předností jeho rychlé získání a dostupnost opravdu pro každého. Nepožadujeme po Vás dokládání Vaších příjmů a také neprověřujeme registry, takže právě ani zmíněná exekuce nemusí být problémem při jeho získání. Jeho nízký úrok a možnost rozložení splátek až na třicet let Vám zajistí také nízké splátky. Ale i předčasné splacení je samozřejmě možné. Nepožadujeme po Vás žádné platby předem ani jiné zbytečné přemrštěné poplatky. Jedinou podmínkou je zástava v podobě nemovitosti a to klidně i družstevního bytu. Tak už na nic nečekejte a přijďte k nám. Přesvědčte se sami, že s půjčkou od nás neprohloupíte. Nemusíte ani nikam chodit, všechno zvládnete z pohodlí svého domova za pomocí svého počítače.