Odrážedlo pro vaše ratolesti vybírejte pečlivě

Je vaše malé dítě už ve věku, kdy kromě hraček touží i po jízdě na jeho prvním kole? Pokud máte ještě ze šlapacího kola obavy a chtěli byste začít s jednodušší verzí, pořiďte mu odrážedlo pro roční dítě https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detska-drevena-odrazedla/, které ho rozhodně po všech stránkách nadchne.

Díky němu se totiž naučí udržet stabilitu a zvykne si na jízdu na dvou kolech mnohem lépe, než kdybyste ho o toto úchvatné vozítko připravili.

dřevěné odrážedlo

Pevná konstrukce ze dřeva

Každý rodič dbá zejména na bezpečí a zdraví svého dítěte a snaží se pro něho vybírat všechny dětské prvky a předměty – s vysokým důrazem na bezpečnost. Dobrou volbou, která je léta ověřená a v oblibě, je vsadit na materiál, jakým je dřevo. Díky pevnosti a odolnosti, kterou oplývá se můžete spolehnout na to, že vašemu dítěti se bude líbit nejen díky jeho kvalitě, ale i designu, protože dřevěné provedení je velmi lákavé jak pro dospělých, tak i pro dětské oči.

Růžová, zelená nebo modrá barva dodá celkovému provedení na úrovni a vaše malé dítko si ho zamiluje i díky prvkům, jakými jsou vzory, které ho zdobí.

Kvalita, která vás uspokojí

Toto vozítko je velmi praktickým pomocníkem, jak vaše dítě naučit jízdu na kole tak, že se bude komfortně a svépomocí odrážet. Sedadlo je nastavitelné, díky čemu si vaše dítě přizpůsobí polohu svého těla dle věku a své výšky. Díky tomuto prvku s ním stráví několik let, protože z něho jen tak snadno nevyroste.

modré odrážedlo

Předností je i přídavný zvonek a taktéž batůžek, který je umístěný v přední části na rukojeti odrážedla. Vaše dítě si tak bude moct vzít s sebou kamkoliv právě to, co potřebuje nebo si do něho naopak uložit něco dobrého k snědku.

Pokud tedy plánujete pro vaše dítě vybrat jeho první vozítko, promyslete si, zda právě to, které je v naší nabídce nebude tou nejlepší volbou do budoucna. Je velmi kvalitní a z hlediska svého vzhledu nepochybně nepřehlédnutelné, co konec konců ocení i vaše dítě, které ho bude milovat.