Vánoční aplikace do telefonu

Mobilní telefon máme u sebe všichni. A určitě mi dáte za pravdu, když budu tvrdit, že mnoho z nás se ho snaží šperkovat dle nálady, ročního období. Mobilní telefon vlastní už i děti předškolního věku. Nechci moralizovat, zda je to úplně správně anebo ne. Je to na daném rodiči, zda považuje za správné dítě zatěžovat touto technikou a pomalu mu vytvořit jakousi závislost na mobilním telefonu. Bohužel, ač nerada, musím konstatovat, že děti se z velké části odnaučili číst knížky a jejich skoro veškerá aktivita se přesouvá do mobilních telefonu nebo počítačů.

vánoce

Ale toto není téma dnešního článku. A my se zaměříme úplně na něco jiného. Blíží se nám opět čas vánoční. Čekají nás šílenství s názvem Vánoce, nekonečné řady v obchodech, odevšad budou znít vánoční písně a nastane ten každoroční shon na který sice každý rok nadáváme, ale v hloubi duše se i těšíme. Přece je to nejkrásnější část roku, teda až po dovolené někde na pláži s drinkem v ruce. Mobilní telefony patří mezi velmi časté vánoční dárky a není potřeba asi podotýkat, že je potřeba je vybírat obezřetně. Kupovat jen u ověřených prodejců. Ale pokud máte už telefon, co tak ho také naladit na vánoční vlnu?

tapeta

A jak na to? Je to velmi jednoduché. Postačí Vám k tomu Váš mobilní telefon a témata ve Vašem telefonu anebo aplikace, které je možné zdarma stáhnout. A není to nic složitého.  Můžete si nechat na uzamykatelné obrazovce nechat odpočítávat čas do štědrého dne, nastavit si na vyzvánění vánoční koledu nebo celé prostředí změnit pomocí vánočního tématu. Meze se opravdu nekladou. Jen je potřeba počítat s tím, že ježíška moc telefony neznají, takže Vás bude na telefonu vítat Santa Claus, Christmas elf, christmas tree neboli vánoční stromeček, který je díky bohu všude stejný a v neposlední řadě padající vločky. Prostě klasická vánoční slaďárna.