Služby hodinového manžela

Spousta žen nemá kolem sebe muže, kteří dokážou drobné instalatérské práce. Pro tyto práce je vhodné využít služby hodinového manžela. Tato služba je v současnosti velice oblíbená a poptávka po hodinovém manželovi je opravdu velká.
Hodinový manžel, nářadí
Hodinový manžel nabízí:
· Drobné montáže a práce
· Zahradní práce
· Malování a tapetování pokojů
· Vodoinstalace
· Stolařské práce
· Jednorázový nebo pravidelný úklid
· Poradenství
Mezi drobné montáže a práce patří například výměna kování u dveří, instalace poliček, oprava odpadů, zapojení elektroniky a výměna žárovek.
Zahradní práce se rozdělují podle letní nebo zimní sezóny. V letní sezóně Vám hodinový manžel poseká trávu, pohrabe listí, nainstaluje skleník. V zimním období zase odklízí sníh.
K vodoinstalaci patří výměna vodovodních baterií, čištění odpadních sifonů, oprava sanity a obkladů, montáž záchodů a umyvadel.
Mezi stolařské práce patří skládání a montáž nábytku, oprava poškozeného nábytku, lakování a penetrování nábytku ze dřeva, výměna dveří za nové.
Instalatér, opravář
Mezi jednorázový nebo pravidelný úklid patří například umytí oken, vysávání a vytření celého bytu či domu.
Hodinový manžel poskytuje i odborné poradenství. Pokud zákazník si neví rady s výměnou spotřebiče za nový tak hodinový manžel rád poradí s výběrem. To stejné platí i u výběru nové vodovodní baterie nebo u dalších doplňků do bytu či domu.
Cenu za tyto služby je dobré dohodnout dopředu s hodinovým manželem. Každý hodinový manžel má tyto ceny individuální, ale obvykle se pohybují v rozmezí od 250 do 390 Kč. Služby hodinového manžela můžete objednat buď telefonicky, nebo přes internet.
Dle informací hodinového manžela nevyužívají jen ženy, ale i muži si tyto služby v dnešní době objednávají. Před objednáním hodinového manžela je vhodné si přečíst reference, ať máte přehled, zda i ostatní byli spokojeni se službami.