Má napodobenina podobné vlastnosti, jako originální kožená kabelka?

Není pochyb o tom, že kůže je velmi kvalitní materiál. Tento fakt znali již naši prapředkové, kteří se oblékali do primitivních kožených oděvů, a ne do oděvů spletených z rostlin. Má mnohem lepší tepelné vlastnosti a je mnohem pevnější a odolnější vlivům počasí. Není tedy divu, že se často používá ještě dnes.žena v obchodě s kabelkami

Jedním z populárních výrobků, které se z tohoto materiálu vyrábí, je kožená kabelka Loro Oro. Její vlastníci si pochvalují především vysokou nosnost a trvanlivost. Při dobré péči vydrží i několik let. To v důsledku znamená, že si její majitelka nebude muset kupovat novou ani zdaleka tak často.

To vše zní dobře, má to však jeden háček. Tím je cena. Tyto kabelky patří k těm nejdražším, není proto divu, že si je mnoho žen nemůže dovolit. Naštěstí je tu i pro ně řešení. Na nejrůznějších tržnicích narazíte na podobné kabelky za mnohem přijatelnější částku. Mnoho z nich má dokonce i přesvědčivě vypadající značku. Není proto divu, že si je mnoho žen kupuje. Jsou ale skutečně tak dobré, jako ty pravé?

Nejprve je třeba konstatovat, že tyto kusy v žádném případě nejsou vyrobeny z pravé kůže. Použita je pouze její umělá napodobenina. Zatímco to je dobrá zpráva pro vegany a vegetariány, my ostatní bychom se měli mít na pozoru. Nemůžeme totiž čekat, že její vlastnosti budou odpovídat té pravé. A také že ne.

V první řadě její trvanlivost není ani zdaleka tak velká. Velmi brzy začnou praskat švy, a posléze se budou trhat i uši, v závislosti na tom, jak často ji používáte a kolik toho v ní nosíte. Ani její odolnost vůči vnějším vlivům, jako je horko, mráz či déšť není tak velká.černá kožená kabelka

To vše samozřejmě vede k tomu, že se velmi brzy rozbije, a jelikož její oprava vyjde dráže než koupě nové, nezbude zákaznici nic jiného, než opět jít na tržnici a koupit si další. Tím samozřejmě vytváří trhovcům profit, takže ti jsou spokojení.

Proto pokud stojíte o skutečně kvalitní produkt, nekupujte na tržišti. Vzhledem k tomu, jak často jej bude potřeba měnit, pro vás bude v konečném důsledku levnější, když si koupíte tu pravou. Nejenže vám bude sloužit dlouho, ale navíc s ní neuděláte ostudu. A to se přeci vyplatí, ne?