Orbion, cestovatelský portál

Chystáte se někam na dovolenou, nebo na výlet, do cizí země a sháníte co nejvíce užitečných informací o dané lokalitě? Buďte si jisti, že lepší portál než Orbion nenaleznete. Web je tvořen z největší části samotnými cestovateli a jejich radami, tudíž si můžete být jisti, že informace jsou přímo z první ruky.
Stránky jsou rozděleny na několik základních částí a to státy, počasí, diskuze a hotely. Celý portál nabízí výběr z více než 240 destinací.mapa s lupou.jpg
Ke každé destinaci jsou přiřazeny velice podrobné informace a tipy. Mezi nejužitečnější informace patří například jak se po dané destinaci pohybovat, jaký způsob dopravy vás přijde nejlevněji a naopak který je nejkomfortnější.
Další informace, které každý cestovatel zajisté ocení, jsou informace o hotelech. Ty jsou přehledně seřazeny a je v nich umožněno i snadné vyhledávání a filtrování. Naleznete zde fotografie hotelů, jejich pokojů i recenze hostů. Jinými slovy, budete si naprosto jisti, kam jedete a zajisté neprohloupíte.
Naleznete zde i velkou sbírku fotogalerií. Zde si můžete prohlédnout navštívená místa všech cestovatelů. Snadno se tak inspirujete k navštívení dalších míst, která byste jinak třeba přehlédli.řídítka motorky.jpg
Následující záložka „Cestopisy“ je věnována pro čtenáře a jejich zážitky. Cestovatelé se mohou podělit o své zážitky, napsat pár slov o navštívené destinaci a přidat pár fotek.
Dále server nabízí obsáhlé a živé fórum pro všechny návštěvníky. Zde může svůj komentář zanechat každý a to bez registrace, není proto problém, zeptat se jiných cestovatelů na jejich názor.
V neposlední řadě vám server přináší předpověď počasí pro dané lokality. Můžete se tedy rozhodovat i dle aktuální předpovědi.
Pokud bychom to tedy měli shrnout, chystáte-li se někam na dovolenou, či výlet, jistě byste tento server měli navštívit. Zajisté vám přinese mnoho užitečných informací.