Ať už jsme si to my ženy schopné přiznat nebo ne, faktem je, že muži to s námi nemají lehké. Pokud se nám na nich něco nelíbí nebo něco udělají špatně, stávají se hlavním tématem rozhoru, kdy společně s kamarádkou probíráme, co zase ten náš “chlap“ udělal špatně, co měl udělat a neudělal nebo jak se tam a tam choval. Muži jsou prostě věčným tématem u kávy. Ne nadarmo se říká, že muži jsou z Marsu, ženy zase z Venuše. My ženy nechápeme, proč mužům trvá tak dlouho, než udělají to, oč je požádáme. Proč jim daný úkol musíme neustále připomínat, aby ho udělali? A když se k tomu konečně dostanou, proč se u toho tváří, jako bychom jim tím ubližovali? Proč se s námi najednou nebaví, když včera bylo ještě všechno v pořádku? Proč jim je tak strašně zatěžko si s námi „jen“ povídat atd.
bití muže
Muži zase oproti nám nechápou, proč nám ženám tolik vadí zvednuté prkénko na toaletě? Proč všechno tak řešíme? Proč žárlíme ve chvíli, když vidíme svého muže, jak se bez problémů baví s jinou ženou a proč kvůli tomu vždy děláme takové hysterické scény?
Muži a ženy se navzájem nejspíše nikdy nepochopí, s tím se už musíme smířit, ale pokud chceme, aby muži byli ve vztahu s námi ženami spokojenější, je podle oborníků na partnerské vztahy důležité, abychom se drželi těchto zásad a plnili mužům jejich potřeby.
veselý asiati
 Jedná se o potřeby OSTA, NESTA, SEZA, UU.    
1.      OSTA Obdiv STAle
2.      NESTANEzatěžovat STArosmi
3.      SEZA–  Sex, kdykoliv se mu ZAchce
4.      UU – Uvařeno, Uklizeno
držení se za ruce
Odborníci se shodují na tom, že právě tyto potřeby jsou nejdůležitějšími základními stavebními kameny ve vztahu, jejichž upokojováním dosáhneme u mužů větší spokojenosti. Z laického hlediska bychom tento souhrn potřeb, měli doplnit ještě o jednu, kterou by muži uvítali, a to UBYCHA. Tedy Umění BYt alespoň na chvíli ztiCHA. Ke spokojenosti mužů můžeme přispět také tím, že nebudeme pracovně úspěšnější než oni sami, protože jak víme, to muži nemají rádi.