Obaly, kryty a pouzdra na mobil Huawei y6 prime 2018

Obaly, kryty a pouzdra na mobil používáme snad všichni. Mobil je v nich chráněný před poškozením nebo poškrábáním a navíc si můžete vybírat z desítek líbivých a různých druhů s obrázky, jednobarevných nebo s různými motivy a barvami. Můžete si vybrat to, co se vám líbí a nosit mobil hrdě neustále na obdiv ostatním.

smartphone

  1. Pouzdro na huawei y6 prime 2018 je odolné, pevné, a zároveň sympatické a praktické. Snadno se používá a existuje celá řada krásně barevných. Vyberte si motiv dle vašeho stylu. Preferujete obrázky? Nebo naopak chcete obal pořídit dceři, vnučce nebo synovi? Neváhejte a vybírejte z mnoha motivů.
  2. Další často využívanou formou jsou typy jednobarevné. Hodí se na schůzky, můžete je sladit s oblečením a stále budou vypadat efektivně a vkusně.

Knížkový typ se zapínáním

Knížková pouzdra mají praktickou přezku, takže celý telefon schováte dovnitř a zapnete. Díky tomuto efektivnímu způsobu zapínání se nemůže stát, že by se vám při upadnutí na zem telefon rozbil nebo znehodnotil. Pouzdro plní svou hlavní funkci a chrání mobil před jeho poškozením. Zapínání zajistí, že se telefon neotevře a nemůže se poškodit displej, což je v případě každého telefonu rozhodující. Pokud nám spadne z rukou, upustíme jej ve spěchu, nechtě shodíme ze stolu, či se stane nějaká další podobná nehoda, v praktickém pouzdře se zapínáním, se telefonu nic vážnějšího nestane. V něm je chráněný a také krytý před poškrábáním a poškozením. Navíc bude moderně a módně vypadat a vy se na něj každý den budete rádi dívat a rádi jej budete vytahovat z tašky, kabelky nebo kapsy, v případě pánů. Zapínání je navíc velice jednoduché a rychlé otevřít, takže stoprocentně plní také svou praktickou funkci.

mobilní telefon

  • Kryty a obaly plní i další důležitou funkci a tou je estetický vzhled. Často si je pořizujeme právě z toho důvodu, že se chceme odlišit, že chceme ukázat svou výjimečnost a že chceme mít něco, co se nám líbí. Dneska to můžete mít! Stačí si vybrat z naší široké nabídky produktů.