Vzrušující jídlo

Vyrazili jste s partnerem či partnerkou na večeři ven, nebo jste si ji uvařili sami a chce se vám potom jen spát? Pokud ano, tak jste pro rande zvolili špatné suroviny. Když nakoupíte správně, tak si užijete noc plnou vášně a sexu. Existují totiž určité druhy potravin, vůní a bylinek, které vydráždí vaše libido do maxima. Stačí si jen zvolit správné afrodisiakum .

talíř ústřic

Nejznámější afrodisiakum

Ústřice jsou velmi známé, ale možná už nevíte, že jich musíte zkonzumovat obrovské množství, aby měly nějaký účinek. Pokud je budete chtít vyzkoušet, tak se připravte na to, že vám nebude stačit ani čtyřicet kousků. Proč jsou ale tak úspěšné? Nejen jejich erotický vzhled, ale také vysoký obsah zinku vám k vášnivé noci pomůže. Zinek totiž zlepšuje funkce mužského údu.

Zinek v akci

Další potravinou, která se pyšní vysokým obsahem zinku jsou jahody. Na rozdíl od ústřic nejsou tak drahé a snadno je kdekoli koupíte. A můžete si je i vypěstovat. Chemie se skrývá v jejich semínkách. To, že se dávají jako doplněk k šampaňskému tak není žádnou náhodou. Nejen, že tam vypadají krásně, chutnají skvěle a alkohol k romantické večeři patří, takže je můžete snadno využít.

Okořeňte si život

Koření s vámi dokáže divy. Stačí, když použijete barevný pepř nebo připravíte ostřejší pokrm. Takové chilli je přímo zázračné. Něco pálivého vám snadno a rychle rozproudí krev. A myslete nejen na chuť, ale také na čich. Není divu, že se vyrábějí i parfémy s vůní koření. Když tedy budete koření čichat i ochutnávat, tak si užijete obrovskou touhu a neukojitelnou vášeň.

dezert s jahodami

Nezapomínejte na zeleninu

Ani zelenina není vůbec špatnou volbou. V sekci zeleniny vybírejte především chřest a česnek. Z chřestu můžete uvařit krémovou polévku, ale můžete ho připravit na mnoho různých způsobů, a to i v kombinaci s masem. Afrodisiakální účinky má také česnek, ale u něj musíte samozřejmě myslet na jeho nelibý odér. Jistě nechcete, aby byl cítit z vás i vaší drahé polovičky.


This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.