Nadělte si pod stromeček adrenalinovou zábavu


K nejoblíbenějším vánočním dárkům odjakživa patřily a stále patří deskové hry. Dnešní děti ovšem mají větší radost z počítačových her, playstationu, nintenda a podobně. Jen málokdo si ještě zahraje klasické Člověče nezlob se. Doba se zkrátka mění, a to co bylo kdysi IN je dnes PASSÉ. Přesto se na trhu objevují nové a nové verze deskových her, které si získávají úspěch mnohdy u starších hráčů.
únik z  vesmírné lodi
Nevíte však jakou zvolit, nebo se Vám žádná nezdá dost dobrá a chcete něco více akčního? Pak zkuste nadělit pod stromeček poukaz na únikovou hru. Únikovky si získaly velkou oblibu a najdete je kromě Prahy i v dalších větších městech. Na internetu si můžete vybrat od klasických místností ve stylu Sherlocka Holmese až po ty velmi adrenalinové s herci, kdy se musíte dostat z okovů a útéct z vězení před strážníky, či přelstít Hannibala apod.
Co mají únikovky společného je časový limit, který ne každý dokáže splnit. Pokud ale budete patřit k těm šťastlivcům, co vyřeší všechny hádanky do hodiny, můžete být hrdí sami na sebe a celkově na Váš tým. Pokud ne, určitě Vás to chytne i tak a pocítíte tolik adrenalinu, že se tento druh her stane Vaším novým koníčkem.
hádanky a hlavolamy
Pařmeny PC her a playstationu můžete jistě potěšit únikem do virtuální reality. Ve velkých městech naleznete tolik možností, že se Vám z toho až zatočí hlava. Pokud však Vašemu dítěti chybí pohyb a nepodporujete jeho zálibu v sezení u počítače, můžete jej obdarovat poukázkou do trampolínového centra, nebo vyražte všichni na lasergame a podobnou akci. Neseďte doma a vydejte se za akcí s celou rodinou. Legraci si ovšem můžete užít i bez malých capartů. Naplánujte si akční den s bandou kámošů! A jestli je nevytáhnete jinam než na pivko, zkuste najít podnik, který nabízí třeba tzv. hospodský kvíz. Kdo ví, třeba jsou mezi Vámi takové hlavičky, že vyhrajete rundu pití zdarma!  
Pokud zvažujete koupit nějaký podobný zážitkový poukaz, zabrouzdejte určitě i na slevové portály. Dost často tam na nějaké takové akce narazíte a ušetříte i pár korun. Darováním zážitku snad nikdy nic nezkazíte a pokud se jedná o únikové hry, tak tou můžete potěšit celou rodinu. A pokud se bojíte, že vyberete špatně, můžete často zakoupit poukaz s libovolnou hrou a záleží jen na Vašich blízcích pro jakou z nich se rozhodnou. A jestli se tento druh zážitku nenachází v místech Vašeho bydliště, můžete hru spojit společně s výletem do velkoměsta. Není nad to strávit své volné chvíle s rodinou, či dobrými přáteli! Navíc díky takovým zážitkům budete mít všichni jistě na co vzpomínat.