Dámou každý den

Vypadat krásně každý den není nemožné. Navíc se tím zvýší vaše sebevědomí a celý váš život se promění. Krása je prostě výhodou, kterou může využívat každá žena. Co tedy dělat, a jaké triky využít?

Oblečení

Ačkoliv jsou kalhoty často mnohem praktičtější, dámě sluší šaty, klidně každý den. Je však důležité vybrat si vhodný typ šatů ke každé příležitosti, tedy i na denní nošení, a volit střih, který svědčí vaší postavě. Nošení šatů každý den vás nemusí zruinovat. I levné šaty totiž mohou vypadat stylově a sklidit spoustu uznání. Jen je potřeba je vybírat ve vhodných obchodech a vyhýbat se nekvalitním kouskům. Pokud nejste zrovna typ na šaty, můžeme sladit sukni a pěknou halenku, což svůj účel také splní. Krásné oblečení seženete například na e-shopu Mladá móda, kde si vybere každý.

žena v šatech

Vlasy

Nemusíte nutně každý týden utrácet za služby kadeřníka, aby vaše vlasy vypadaly skvěle a upraveně. Pravidelným používáním správných vlasových přípravků, jako jsou kondicionéry, masky, vlasové vodičky, získají vaše vlasy zdravý a ucelený vzhled. Dávejte pozor na barvy, které by měly působit přirozeně. Jste dáma, ne klaun. A co se účesů týče, pomocí natáček, žehličky, a zdobených spon, vytvoříte krásný účes i během deseti minut, doma v koupelně.

Obuv

Gumové nazouváky, nebo sešlapané tenisky, zkrátka dámě nesluší. Volte raději obuv, která působí elegantně, ale zároveň nezatěžuje vaše nohy. Podpatky ve správné výšce mohou posílit klenbu vaší nohy. Lodičky, balerínky, nebo kozačky. To je to, po čem toužíte.

černé lodičky

Doplňky

Ďábel tkví v detailu. Je důležité, volit doplňky správně. Kabelka je vizitkou ženy, a schovává veškerá tajemství. Vybírejte tedy kabelku tak, aby nejen dobře vypadala, ale rovněž něco vydržela. Dále pak šperky, které nesmí působit lacině, ani být příliš vyzývavé. Tenký náramek, drobný křišťál na krk, perlové náušnice, to bohatě postačí.