čistota vody je prioritou

Naše společnost se Chlorito bazénová chemie, se jak již název napovídá zabývá prodejem bazénové chemie, ale nejen to. Zabýváme se prakticky celým spektrem produktů, týkajících se problematiky okolo bazénů, jejich údržby a vylepšování. Mezi naše základní produkty patří prodej algicidů, bazénových čerpadel, bazénových chemií pro dávkovače, bazénové fólie a plachty, bazénové příslušenství, bazénové schůdky, filtrační kartuše, bazénové hadice, bazénové kartáče, bazénové síťky, bazénové teploměry, bazénové vysavače, ostatní bazénové příslušenství, skimmery, solární ohřevy, solární sprchy, teleskopické tyče, bromová chemie, chlorová chemie, čističe, dezinfekce covid 19, hračky do bazénu nejen pro děti, kyslíkové přípravky, odpěnovače, odstraňování zákalu, ohřev vody, pískové filtrace, PPR materiál, přípravky proti řasám, pro jezírka, protiproudy, PVC materiál, PVC-U SCH 40, regulace PH, sauny, snížení tvrdosti, stabilizace tvrdosti, sůl, testery bazénové vody, vířivky, vonné esence, vzduchovače, zahradní hadice, zahradní nábytek.

plováky

Zde je jen heslovitý abecední seznam základních pojmů, které můžete na našich stránkách nalézt. Jakékoliv dotazy či dotazy o pomoc uveďte na naše kontaktní formuláře. Dnes bychom rádi, jako vždy zmínili jeden z výrobků a uvedli i k němu několik základních údajů.

Bazénový plovák

Každý majitel bazénu ví, že zásadním problémem, který ovlivňuje, nejenom estetické, ale i praktické vjemy, je udržet bazénovou vodu průzračnou, čistou a voňavou. Velmi časově náročné a ne velmi komfortní je ruční přidávání chemie do vody a velikým pomocníkem, který nám tuto činnost ulehčuje, je bazénový plovák, který slouží k dávkování bazénových přípravků a není nutná vaše přítomnost. Tyto plováky umožňují používat tablety ve všech velikostech od MINI (20g), přes MAXI (200g) a dokonce i tablety ve velikosti GRAND (500g), zaručujících opravdu dlouhý časový úsek, po který nemáte starosti s dávkováním chemie.

bazén

Dávkovat můžete v plováku, prakticky každou bazénovou chemii, například chlorové tablety, kyslíkové, nebo bromové. Výborným doplňkem u některých našich plováků je vázací oko na šňůru, aby nebyl splavován plovák například protiproudem ke skimmeru, můžeme nabídnout i plovák s šroubovacím dříkem na použití opravdu malých tablet a pro celkový komfort mohou být osazeny i teploměrem. Nabídku našich nejenom plováků na tablety chlorito.cz naleznete na naše webu a můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem v oblasti bazénové techniky, chemie, či příslušenství a společně vytvoříme to nejpříjemnější prostředí pro váš odpočinek s přáteli, či s rodinou. Průzračná, čistá a voňavá voda přispěje k vaší relaxaci a odpočinku. Budeme se těšit.