Zábava nejen pro nejmenší

Vyrazili jste s dětmi na dovolenou a objevili jste skvěle vybavený hotel. V jeho těsné blízkosti bylo hřiště se spoustou herních prvků. Dětem se ani nechtělo na atraktivní místa v okolí a po celý den by si vydržely hrát jen u hotelu. Co bylo největším lákadlem? A kde děti trávily nejvíce času? Přeci na trampolíně. Poskakování se nemohly nabažit a vydržely u něj i do pozdních večerních hodin. K večernímu spánku pak přicházely příjemně unaveny a s blaženým úsměvem na rtech. Proč byste jim takový zážitek nemohli dopřát i u vás doma? Máte přeci prostornou zahradu, která jen čeká na to, až ji děti budou využívat více. Hraní s míčem brzy omrzí, trampolína však rozhodně ne!
západ slunce a skok.jpg

Rychle do plavek
Už od jara a prvních slunečních paprsků se těšíte, až obléknete plavky a vyrazíte k vodě. Již brzy se váš sen splní a vy si zkoušíte model, který vám perfektně padnul minulý rok. A najednou vidíte v zrcadle odraz, který vůbec neodpovídá tomu, jak byste si představovaly, že budete na pláži vypadat. Vaše křivky rozhodně nejsou výstavní. Co dělat, když máte málo času, protože se musíte starat o děti? Jak si vytvarovat postavu, když se nedostanete z domu dál než na vaši zahradu? Řešení se nachází právě na vaší zahradě!
kulaté razítko.png

Trampolína 366 je zábavná cvičební pomůcka. Posiluje a formuje vaši postavu, a to zejména v problémových partiích. Nemusíte se cítit provinile, že se věnujete vlastní kondici a ne dětem. Budete dělat obojí. Společně si tak můžete užít nekonečné hodiny smíchu a šťastného dovádění. Už zanedlouho budete oblékat plavky s úplně jiným pocitem. Zformované křivky náročnou sportovní aktivitou vypadají hned lépe! Mohly jste cvičit společně s vašimi dětmi a ani jste nemusely opustit domov a utrácet peníze za posilovnu. Cvičení na trampolíně je fyzicky náročné, spálíte mnoho kalorií, a přitom šetříte vaše klouby. A především vás neskutečně baví!