Usnadněte si hubnutí

Když si člověk usmyslí, že zhubne, je ho vesměs záhodno za toto rozhodnutí pochválit, protože to většina našinců opravdu potřebuje. Rozdíl bývá jenom v tom, že někomu by stačilo zbavit se maximálně několika kilogramů, zatímco jiní by měli shodit klidně i víc než polovinu svojí aktuální živé váhy.
Úmysl zhubnout tak často není od věci. A není špatný. Problém je ale v tom, že tak chce většina lidí dosáhnout zásadně co nejrychleji, nejlépe okamžitě, což už zdraví rozhodně neprospívá. Ba spíše je to na škodu. A nejenže je nevhodný způsob, jak se často snažíme o nadváhu přijít, ale smutné je i to, jak často na svůj blahý úmysl ‚zapomínáme‘. Jak často své snažení vzdáme třeba i po pouhých několika dnech, a to jenom proto, že se nedostavily vytoužené výsledky. Které se tak rychle pochopitelně dostavit nemohou.

dietní plán

A s hubnutím předčasně přestáváme i proto, že nám toto vlastně nedělá ani dobře. Vždyť víte, jaké to je, když má člověk hlad. A jakmile s dietou skončíme, rázem si chceme ona ‚příkoří‘ vynahradit, nacpeme si nácka a je tu onen neblaze proslulý jojo efekt. Kdy po shození jednoho kilogramu klidně přibereme ‚jako bolestné‘ i kilogramy tři.
Kolikrát si tak nezbývá než povzdechnout nad výsledkem našich snah o hubnutí! Kdyby tak jen byla možnost, jak shodit bez nutnosti trpět…
A ta možnost tu je. Nazývá se Sibutramine a jedná se o přípravek, pomáhající s hubnutím.

jablko

Přičemž je samozřejmě záhodno hned zkraje říci, že nejde o žádnou zázračnou pilulku, po níž člověk splaskne a zůstane štíhlý do konce života. Něčeho takového nelze nikdy dosáhnout a slibují to jenom různí šarlatáni u pochybných produktů.
Sibutramine naopak neklame. Netvrdí, že rozpustí nadbytečná kila, neslibuje zázraky odporující přírodním zákonům. Ale přesto pomoc slibuje. A oprávněně.
Při hubnutí totiž pomáhá; avšak tím způsobem, že svému uživateli navozuje pocit nasycení, tento tak přestává se zbytečným přejídáním a má nakročeno ke skutečnému zaslouženému zhubnutí. Které se však pochopitelně bez omezení příjmu energie a aspoň trochy toho pohybu nedostaví. Protože přírodní zákon o zachování energie je nepřekročitelný. A vždycky bude.