Při výběru pohovky buďte praktičtější


Bydlet ve velkých bytových prostorách se poštěstí jen někomu. Valná většina lidí bydlí v panelákových bytech, které jsou známé vším možným, ale ne prostornými místnostmi. Proto byste na to měli při zařizování svého bytu myslet. Do velkého obydlí můžete nasoukat prakticky cokoliv a pořád tam budete mít dostatečné množství místa. To však neplatí pro malé byty a garsonky. Kvůli omezenému místu je nutné vybírat nábytek, který vyniká spíše praktičností než hezkým designem. A mezi tento typ nábytku rozhodně patří i rozkládací pohovky.
cetky na stolku
Už z názvu je patrné, čím se rozkládací pohovka od té klasické odlišuje. Je to možnost přebudovat ji na postel. Tato vlastnost je ale velice ceněná nejen obyvateli menších příbytků, ale také lidmi, kteří bydlí v prostorných bytech. Tam se ale na pohovkách běžně nespí. V mnoha domácnostech se rozkládají pouze v případech, když přijede návštěva. Místo hotelu nebo spánku na zemi si mohou udělat pohodlí na rozkládacím gauči. Je to mnohem komfortnější alternativa spánku na tvrdé zemi. .
stůl za gaučem
Jsou elegantní
Obecně se soudí, že rozkládací gauče nejsou tak atraktivní jako běžné pohovky, ale i mezi nimi se najdou takové, které mají zajímavý a hezký design. Stačí jen dobře hledat, případně si nechat takovou pohovku sestavit přímo na míru. V takovém případě lze očekávat, že svou portmonku budete muset rozevřít poměrně hodně doširoka, protože nábytek na zakázku je vždy dražší. Výhodou však je, že pohovka bude mít vzhled i rozměry, které jste si představovali. I proto do bytu díky svým rozměrům dokonale zapadne.
Koupit si jakoukoliv pohovku znamená ve většině případů vcelku velké finanční výdaje, a to se nemusí jednat ani o zakázkovou výrobu. Je však lepší si za nábytek připlatit a mít tak jistotu, že něco vydrží. Pak nebude nutné brzy kupovat nový gauč znovu.

This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.