Přesun automobilu v noci nebo ve dne bez obtíží i přesto, že jste posilněni alkoholem


Každému je jistě jasné, že jakmile požije nějaký druh alkoholu, nemůže řídit. V našich končinách si nemůžete dát ani jedno malé pivo, tak by to samozřejmě mělo být, ale co když se chcete pobavit s přáteli, které jste zrovna potkali a chcete si dát něco „dobrého“ k pití, tedy nějaký druh alkoholu a jste tam automobilem?palubní deska automobilu, jde vidět malý displej, klíče, kousek volantu, budíky

  • S tím už si nemusíte dělat starosti. Stačí využít službu na odvoz vozidla. Moderní doba si žádá moderní činy, a proto je zde podobná služba, která se postará o Váš automobil a samozřejmě také o Vás, protože přece nepojedete taxíkem, když Váš miláček se poveze domů s profesionálním řidičem. Nepotřebujete taxíka, my Vás odvezeme Vaším automobilem!
  • Odvoz vozu Praha Vám zajistí profesionální a spolehlivou přepravu Vás i Vašeho automobilu tam, kam potřebujete.

Je to jednoduché a praktické

Oslavy, párty a různé akce se mohou proměnit v příjemné zážitky. Už nemusíte abstinovat, ale můžete se posilnit něčím alkoholickým a nedělat si starosti s tím, kdo Vás odveze, nebo jak se dopravíte domů. V rámci našeho hlavního města operujeme kdekoliv. Stačí zavolat na dispečink a domluvit si potřebné informace, jako je nahlášení typu vozidla, čas, kdy potřebujete odvést a místo, kam se pojede. Přijedou dva řidiči, jeden nastoupí k Vám do káry a druhý pojede naší károu za Vámi, aby mohl vyzvednout našeho řidiče, až budete na místě určení. Nejčastěji se jezdí z podobných akcí rovnou domů, ale můžete si přát odvézt káru kamkoliv, kam si řeknete. Vše se ještě předtím potvrzuje sms zprávou, ve které najdete přesnější informace právě o našich řidičích a vozidle, se kterým přijedou. Je to jednoduché a praktické.silnice v noci, světla od projíždějících automobilů semafory, na kterých je zelená

  • Podobnou službu může využít kdykoliv naprosto kdokoliv, kdo se potřebuje z akce dostat domů a bohužel na ni přijel vlastní dopravou.
  • Už si nemusíte dělat starosti s tím, jak odjedete, žádného taxíka nepotřebujete. Jestliže jste se na akci dostali vlastní károu, tou také odjedete, i přesto že jste posilněni alkoholem, odjedete pomocí našeho profesionálního řidiče!