Rodinný domek je vážně starost. Pěkně se v něm bydlí, což o to! O tom není pochyb. Ale za jistý čas nadejdou situace, kdy se Vy sám musíte postarat o jeho opravy. A když se jedná o střechu, chce to preciznost a rychlost. Střecha je základ, aby Vám nepršelo na hlavu!

Rozhodnete-li se pro opravu střechy Vašeho více podlažního domu, rozhodně nemyslete na to, že si přistavíte žebřík. Vy jste vůbec dobrodruh, když se Vaše profese odehrává na zcela odlišné úrovni, než je pokrývač, a přesto si troufáte lézt ve výškách!

staveniště

Když ale budete uvažovat ekonomicky a systematicky, určitě se rozhodněte pro obyčejné lešení http://www.schwank-leseni.cz/sluzby/trubkove-leseni/. Vysvětlíme si to hned.

Nastala doba opravy střechy. Nebylo by dobré podívat se také na fasádu? Není zapotřebí ji také poopravit, nebo ji dokonce renovovat celou? Domek Vám stojí už hezkou řádku let! Když využijete nabídky pronájmu trubkového lešení, vyplatí se vám spojit obojí v jedno.

A jestliže nechcete povolávat stavební firmu, protože máte dost šikovných kamarádů i z oboru, kteří jsou ochotni Vám pomoci, potom není co řešit, nemyslíte? Dohodnete se s nimi na jedno období a za lešení zaplatíte jen jednou! A budete mít při práci pohodlí a zachováte bezpečnost svých kamarádů!

A nejen to.

Spláchnete dvě opravy najednou a bezpečně! S žebříkem vůbec nepočítejte! Ten Vám stačit nebude!

lešení

Jestli jste nabyl dojmu, že takové řešení situace není vůbec špatné, učiňte první kroky k uskutečnění opravy dvou míst najednou! Chvíli bude sice Váš rodinný domek vypadat nevzhledně, ale za nějaký čas trubkové lešení odstraníte a budete mít pokoj na dlouhá léta! Jen si vše dobře zorganizujte. Aby měli všichni zúčastnění čas, aby trubkové lešení bylo k mání, aby Vám i odhad pěkného počasí přál. Podzim si k opravám rozhodně nevybírejte! Takže vzhůru do oprav bezpečně a s kamarády – řemeslníky!

Ohodnoťte příspěvek